Total Türkiye Total Türkiye

Hakkımızda

Total Türkiye - Özaylar A.Ş.

Total Güvencesi ile Güçlü El Aletleri

Total; dünyanın birçok farklı ülkesinde hizmet veren, el aletleri konusunda uzmanlaşmış kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla üretim yapan bir el aletleri markasıdır. Geniş ürün yelpazesi ile farklı alanlardaki sorunlarınıza çözümler üreten Total, ürünlerinde modern, ergonomik ve yeni teknolojileri takip etmektedir.

Özaylar A.Ş. olarak, 2021 yılından beri Total’in Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız. Her geçen gün ürün portföyünü geliştirerek Total Türkiye ayağında büyümeye devam ediyoruz.

Özaylar A.Ş. Kimdir?

Özaylar, sektöründe öncü olma hedefiyle 1985’de bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Her geçen yıl ağını büyüten firmamız, Ankara’da Ulus ve Ostim şubelerinde, hırdavattan bahçe ürünlerine, inşaat malzemelerinden iş güvenliği ürünlerine ve döküntü kitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. Özaylar, “dürüst ve kaliteli hizmet” anlayışından ödünvermeden, kurumlar ve perakende müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sektöründe öncü olan bir çok markanın bayiliğini yapmakla beraber aynı zamanda kurumların ihtiyacı olan özel ürünler de üretmektedir. Ürettiğimiz ve bayiliğini yaptığımız markalarımız dışında ithalatını yaptığımız birçok üründe bulunmaktadır.

Total El Aletleri Kimdir?

Total, kaliteli ve dayanıklı elektrikli el aletleri üreticisi olarak tanınmaktadır. Şirketin ürün yelpazesi, ev ve endüstriyel kullanım için birçok farklı cihaz içerir. Total, müşterilerine yüksek performanslı elektrikli el aletleri dışında iş güvenliği, inşaat malzemeleri, nalbur ürünleri ve ev gereçlerine kadar bir çok alanda ürünler üretmektedir.

Total el aletleri, güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve ürünler, dayanıklı malzemeler ve yüksek kaliteli parçalar kullanılarak üretilmektedir. Total ürünlerinde; kullanım kolaylığı, ergonomik tasarım ve güçlü performans özellikleri barındırır. Profesyonel kullanıcılardan, amatör (DIY) meraklılarına kadar, her kullanıcıya uygun bir ürün seçeneği sunmaktadır.


Total, ayrıca müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.

Total Türkiye ’yi Takip Edin!

Ürünler hakkında daha fazla bilgi ve yeni eklenen ürünlerin takibi için bizi sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.
YUKARI